+370 698 19366

diana.garbacauskiene@gmail.com

Peizažų fotografija

Peizažas yra vienas populiariausių fotografijos žanrų. Peizažo vertė yra istorinė, kurtūrinė ir net mokslinė. Peizažai skirstomi į gamtos ir miesto, todėl šiame puslapyje rasite ne tik Lietuvos gamtos, bet miesto vaizdų. Kiekviena mano peizažo nuotrauka apgalvota, pajausta, įsiklausyta. Gražių emocijų ir Jums!
Lietuva nuotraukose, Vilniaus nuotraukos, Lietuvos dvarai, Lietuvos šventės, Nuotraukos apie Lietuvą, Lietuvos gamta, Lietuvos miestai, Vilnius, Klaipėda, Kaunas, Palanga


Naudojama fototechnika

Mano naudojama fototechnika yra Nikon D800E bei eilė Nikkor objektyvų: AF-S NIKKOR 24-70mm f/2.8; AF-S NIKKOR 70-200mm f/2.8G ED VR II; AF-S VR Zoom-Nikkor 70-300mm f/4.5-5.6; AF DC-Nikkor 105mm f/2,8. Taip pat naudoju įvairius objektyvų filtrus.

Apie mane

Fotografija man yra saviraiškos menas. Įvairių socialinių tinklų dėka supratau, kad mano užfiksuoti Lietuvos kadrai yra gražūs ir nepažįstamiems, kurių nuomonė mano nuotraukų atžvilgių visiškai objektyvi. O kai įvairios turizmo ir reklamos agentūros bei pavieniai žmonės pradėjo prašyti nuotraukų kuriamiems projektams, namų apipavidalinimui, internetinėms svetainėms, supratau, kad atėjo tinkamas laikas sukurti savo Lietuvos peizažų nuotraukų archyvą.   

Naujausios nuotraukos

Kaune
Kauno senienos
Kauno karuselių senienos
Vintažinis Kaunas